STATYW BASIC 2.0

Specjalistyczny statyw na kółkach umożliwia dogodne ustawienie produktów C-Eye®, C-Eye® PRO, C-Eye® II PRO względem pacjenta. Dzięki temu chory, nie zmieniając pozycji, w pełni skorzysta z możliwości komunikowania się z bliskimi oraz z terapeutami.

Ruchomy statyw pozwala na ustawienie zamontowanego urządzenia pod dowolnym kątem, w odpowiedniej odległości od pacjenta. Kółka zwiększają mobilność całego zestawu, a specjalnie zaprojektowana podstawa umożliwia maksymalne przysunięcie urządzenia do łóżka. Opcja blokowania kółek zapewnia z kolei bezpieczną stabilność.

DANE TECHNICZNE

 • zakres pracy ramienia w płaszczyźnie góra-dół:

  720 mm – 1670 mm
 • mechanicznie regulowany punkt mocowania ramienia
 • długość ramienia:

  400 mm
 • konstrukcja stalowa
 • dodatkowo:

  kółka z funkcją blokady
 • Wymiary fizyczne:
 • szerokość: 740 mm
 • głębokość: 810 mm
 • wysokość: 1500 mm
 • Zakres ruchu głowicy

STATYW PRO

ZAPYTAJ O OFERTĘ

Specjalistyczny statyw (wysięgnik) na kółkach dla szpitali i gabinetów, dzięki elektrycznie regulowanej wysokości możliwe jest łatwe ustawienie systemu C-Eye® względem pacjenta.

PILOT ZDALNEJ OBSŁUGI

Przeznaczony jest do zdalnej obsługi urządzenia. Pilot dedykowany jest do C-Eye® II PRO – czyli urządzenia do pracy w szpitalach, ośrodkach i gabinetach. Istnieje także możliwość wykorzystania pilota w pracy z C-Eye® w domu, a osoby zainteresowane wzbogaceniem swojego systemu o moduł zdalnej obsługi zadań mogą w każdej chwili skontaktować się w tej sprawie z opiekunem klienta.

WALIZKA

Walizka przystosowana do transportu urządzeń C-Eye® oraz C-Eye® II PRO. Walizka została wyposażona w specjalne wytłoczki, zabezpieczające urządzenie przed uszkodzeniem. Posiada kółka i wysuwaną rączkę zwiększające komfort przenoszenia produktów.

POKROWIEC

Pokrowiec zabezpieczający urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Może być użyty dla każdego urządzenia: C-Eye®, C-Eye® II PRO. Rekomendowany w szczególności dla klientów profesjonalnych do pracy w gabinetach, ośrodkach czy szpitalach, gdzie urządzenie częściej bywa narażone na uszkodzenia mechaniczne.

SZYBKOZŁĄCZKA

Akcesorium znacząco ułatwiające montaż i demontaż urządzenia ze statywu.

SWITCH Z INTERFEJSEM USB

Switch z interfejsem USB – umożliwia obsługę systemu C-Eye® za pomocą przycisku (możliwość użycia w 2 trybach: sam switch (skanowanie treści), eye tracker + switch).

RYSIK

Wszystkie oferowane produkty mogą być obsługiwane za pomocą dotyku, a w celu zachowania wysokiego poziomu higieny, do zakupów dołączany jest specjalny rysik z gumową nakładką, umożliwiający sprawną obsługę urządzeń z matrycą dotykową.

PŁYN DO DEZYNFEKCJI

Produkty mogą być czyszczone preparatami do dezynfekcji sprzętu i wyposażenia medycznego. Należy jednak pamiętać o odpowiednim doborze środków do rodzaju czyszczonej powierzchni oraz o nienanoszeniu preparatów bezpośrednio na urządzenia. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że płyn, który poprzez otwory dostanie się do wnętrza urządzenia – może je uszkodzić.

POZOSTAŁE PRODUKTY

Zobacz nasz katalog produktów