#Maciejkarządzi, czyli historia Pani Joanny, pracującej w Fundacji im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Dziś chcemy przedstawić Wam Panią Joannę, która pracuje w Fundacji imienia Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ i na codzień używa C-Eye’a.

Pani Joanna od urodzenia choruje na mózgowe porażenie dziecięce, ale dzięki poświęceniu i wytrwałości Mamy Małgosi może samodzielnie funkcjonować, a nawet pracować. Tutaj przeczytacie więcej o Mamie Joasi na blogu Osady Janaszkowo:

https://osadajanaszkowo.pl/2021/04/28/malgorzata-maciejewska/

Pani Joasia najpierw była podopieczną Fundacji, ale obecnie od kilku lat pracuje w Fundacji. Najpierw jako wolontariuszka, a teraz to Ona współpracuje z wolontariuszami i rozdziela zadania. Zajmuje się przygotowywaniem np. kartek świątecznych, dba o ogród oraz bierze udział w organizacji różnych akcji charytatywnych. Na co dzień wspiera tez Fundację w pracach administracyjnych w Sekretariacie.

Ostatnio odwiedziliśmy Fundację i mieliśmy przyjemność poznać Panią Joasię osobiście. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, jak dobrze sobie radzi. Nagraliśmy też krótki film, na którym widać jak Pani Joanna świetnie posługuje się C-Eye.

How to Share With Just Friends

How to share with just friends.

Posted by Facebook on Friday, December 5, 2014

Niezwykle inspirujące jest obserwować Panią Joannę, która tak cudownie sobie radzi i osiąga sukcesy rehabilitacyjne dzięki C-Eye’owi To daje nam ogromną satysfakcję z naszej pracy i motywację do dalszego rozwoju urządzenia, aby pomagać jeszcze większej liczbie osób.

Poczynania Pani Joasi można śledzić na profilu Fundacja Podaj Dalej na Facebooku oraz śledząc hashtag #Maciejkarządzi.

Zobacz nasz katalog produktów

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment