C-Eye dla rodzin i opiekunów. Jak poszerzyć swoją wiedzę?

Rodziny i opiekunowie osób niekomunikujących się często zastanawiają się jak poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą obsługi C-Eye’a, aby jak najlepiej wykorzystać urządzenie, wspomóc terapię i umożliwić komunikację swoim podopiecznych.

grafika-webinar

Webinary – szkolenia on-line

Sekcja Certyfikacji AssisTech, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom użytkowników planuje co roku co najmniej dwa WEBINARY poświęcone obsłudze C-Eye’a i eyefeela Szkolenia te są przeznaczone również dla osób, które nie mają C-Eye’a, a chcą się więcej o nim dowiedzieć.

Najbliższe i ostatnie w tym roku szkolenie on-line dla rodzin i opiekunów: „C-Eye i eyefeel w komunikacji” odbędzie się 22.11.2022 o godzinie 20:00.

Serdecznie zachęcamy do zapisów!

Udział użytkownika C-Eye podczas szkolenia

Dużą zaletą szkoleń on-line dla rodzin jest udział przedstawiciela rodziny pacjenta, a nawet samego pacjenta.

Na jednym z webinarów organizowanych przez AssisTech pojawiła się między innymi Pani Kasia, która brała czynny udział w szkoleniu i „rozmawiała” z uczestnikami za pomocą wzroku dzięki C-Eye’owi. Pani Kasia nie wyobraża sobie życia bez C-Eye, co więcej napisała nawet książkę za jego pomocą. Więcej o Pani Kasi można się dowiedzieć z jej Facebooka.

 

Obecność na webinarze użytkownika C-Eye to ogromna wartość dla innych, którzy mogą być w podobnej sytuacji. Dodaje to im otuchy w trudnej sytuacji, ale pozwala też wymienić się doświadczeniami, wskazówkami.

Facebook i grupa na Facebooku

Wiele ciekawych informacji, wskazówek jest również dostępnych na naszym Facebooku:

https://pl-pl.facebook.com/Assistech.eu/

oraz na grupie Terapeuci i użytkownicy C-Eye:

https://www.facebook.com/groups/2037741936493984

grupa terapeuci i użytkownicy C-Eye

Szkolenia AAC Edyty Tyszkiewicz

Wspaniałym źródłem poszerzania wiedzy na temat ogólnie pojętego AAC (Komunikacja alternatywna i wspomagająca) są szkolenia prowadzone przez specjalistkę AAC – Edytę Tyszkiewicz. Organizuje ona również szkolenia z obsługi C-Eye’a, eyefeela i eyeLearna.

Zachęcamy do śledzenia strony:

https://szkolenia-aac.pl/kategoria-produktu/szkolenia-aac/szkolenia-online/

Zobacz nasz katalog produktów

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment